Rychlá navigace

Kategorie

Info:

PayU

Elektronické cigarety

Elektronické cigarety, značkové náplně (eliquidy), clearomizéry, atomizéry a příslušenství pro e-cigarty (elektronick...

Více

Podkategorie

Joyetech

Společnost Shenzhen Joye Technology Co, Ltd výrobce elektronických cigaret, gripů a náplní pro elektronické cigarety.

Společnost Shenzhen Joye Technology Co, Ltd, která byla založena ve druhé polovině roku 2007, se specializuje na výrobu a prodej elektronických cigaret, příslušenství a doplňků.

Kangertech

Elektronické cigarety Kangertech jsou nyní populární v Severní Americe a EU, hlavní věc kolem celé společnosti je především o inovaci a invenci. Všechny výrobky jsou s certifikací CE RoHS a SGS, stejně jako mezinárodní systém ISO 14000.

iSmoka-Eleaf

Shenzhen iSmoka Electronics Co , LTD byla založena v roce 2008, nabízí vysoce kvalitní produkty. V současné době existuje mnoho věrných fanoušků v Evropě , Rusku , Americe a dalších oblastech . iSmoka Electronics Co , Ltd se snaží být lídrem na trhu elektronických cigaret.

Aspire

Aspire startovací sady. Kvalitní elektronické cigarety pro náročné e-kuřáky. Výrobce Aspirecig patří mezi nejlepší výrobce elektronických cigaret na světe. Elektronické cigarety a clearomizéry navrženy v USA.

Liqua Q

 Liqua Q Vaping Pen je elektronická cigareta od  předního výrobce liquidů Liqua.

 

AnyVape TeCab II

Elegantní elektronické cigarety TeCab II s dvoukomorovým clearomizére od firmy Anyvape.

Elluck iWand

Elektronická cigareta iWand je jedinečná inteligentní elektronická cigareta na trhu.

Green Sound ELIPS

Malé elektronické cigarety ELIPS od společnosti GreenSound. Elektronické cigarety Alips s atomizérem a cartridgí pro snadné plnění náplně (e-liquidu), nebo novější verze GS-SOLE Alips s clearomizérem.

Amanoo Magnet Mini BuiBui

Ojedinělá elektronická cigareta nevšední konstrukce i designu. Amanoo Magnet mini BuiBui disponuje baterií o kapacitě 200 mAh a baterie je ukryta přímo v clearomizeru.

Innokin iTaste EP iClear 10

Innokin iTaste EP iClear 10 je inteligentní elektronická cigareta "inhalátor". E-cigareta je vybavená oblíbeným závitem 510 pro clearomizery, součástí balení jsou dva clearomizéry iClear10.

Innokin Lily 510

Swarovski crystal elements elegantní dámská elektronická cigareta s dobíjecí baterií Polymer Li-ion 350mAh a nejnovějším VACAPS systémem pro jednoduché plnění i užívání.

VapeGear Prodigy

Elektronická cigarety s logem VapeGear se skládá z jedné kompletní e-cigarety – tedy baterie a clearomizéru – a USB nabíječky.

WISMEC Venti Kit

Wismec Venti na první pohled vypadá jako 26650 MOD, právě i proto dostal jméno Venti – v italštině to totiž znamená dvacet. Vyroben je navíc z nerezové oceli, takže působí velmi robustním a odolným dojmem a evokuje tak vzhled mechanického MODu.

Elektronické cigarety - sestavy

Elektronické cigarety s- sestavy. Jedná se o sety složený z kvalitních a značkových produktů, nikoliv set daný výrobcem.

SMOK Stick One Plus

Pro dosažení velkého množství páry a perfektní chuti e-liquidu už nepotřebujete velké tanky a obrovské MODy se složitými funkcemi, nyní vám díky Stick One Plus sadě stačí i tato malá elektronická cigareta s dostatečnou kapacitou baterie a jedním z nejlepších tanků současnosti.

Elektronické cigarety / Existuje 375 produktů.

Prohlížet

Zobrazit: