Rychlá navigace

Kategorie

Info:

PayU

Gripy a mody

Gripy a mody představují vyšší stupeň vapingu - elektronického kouření. Gripy se dále dělí na elektronické a mechanic...

Více

Podkategorie

Mechanické gripy a mody

Mechanické gripy a mody pro pokročilé Vapery. VAROVÁNÍ: Výrobky v této kategorii jsou určeny zkušeným Vaperům (uživatelům)! Jedná se o nechráněné přístroje a můžou explodovat nebo se vznítit, pokud nejsou používány správně, nebo s nechráněnou baterií. Nejsme odpovědni za případné škody způsobené nesprávným použitím.

Aspire

Gripy a módy Aspire.Aspirecig výrobce clearomizérů a elektronických cigaret best kvality. Aspire je kooperačním partnerem Shenzhen Eigate Technology Co , Ltd. Aspire

Joyetech

Gripy a módy Joyetech. Společnost Shenzhen Joye Technology Co, Ltd, která byla založena ve druhé polovině roku 2007, se specializuje na výrobu a prodej elektronických cigaret, příslušenství a doplňků.

iSmoka-Eleaf

iSmoka-Eleaf gripy a módy. Shenzhen iSmoka Electronics Co , LTD byla založena v roce 2008, nabízí vysoce kvalitní produkty.

Smoktech

Smoktech - gripy a módy. Smoketech výrobce clearomizérů, elektronických cigaret a gripů best kvality.

Wismec

Wismec Módy, Gripy a mechanické módy.

Sigelei

Sigelei gripy a módy! Společnost Sigelei měla vždy trochu jiné postavení na trhu s elektronickými cigaretami než ostatní. Jejich výrobky se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivostí.

Kangertech

Gripy a módy Kangertech. Gripy a módy Kangertech jsou nyní populární v Severní Americe a EU, hlavní věc kolem celé společnosti je především o inovaci a invenci.

Innokin

Gripy a módy Innokin! Společnost Innokin Technology Co.,Ltd je přední výrobce elektronických cigaret s důrazem na nezávislý výzkum a vývoj, rozvoj vlastní vlastní elektronické cigarety značky inovativním způsobem.

Grip eGo V6

Grip (elektronická cigareta) eGo V6 s nastavitelným napětím 4V, 5V a 6V.

Gripy OVALE

Grip Ovale V6 díky velké kapacitě baterie - 1800mAh (2 x 900mAh) umožňuje vice jak 1200 vdechnutí na jedno nabití. Nastavitelné napětí od 3.0V do 6.0V v krocích po 0,1V.

IPV mini 2 7-70W pioneer4you

IPV mini II pioneer4you elektronický Box mod 7 - 70W.

Vision DEUS MOD baterie 18650

Vision DEUS je speciální MOD s maximálním výkonem až 65W. Tento MOD podporuje atomizery s odporem již od 0,15ohm.

Vision Vapros iBox Mini VW MOD 30W

Cenově dostupný Vision Vapros iBox Mini VW MOD s kapacitou 2000mAh nabízí výkon 30W a podporuje odpor v rozmezí 0,3Ω až 3,0Ω.

KOOPOR Plus TC/VW

Koopor Plus patří v současnosti k nejpřesnějším a nejvýkonnějším gripům s režimem nastavování teploty.

Vaporesso TARGET VTC

Vaporesso se nám představuje se svým netradičně zpracovaným MODem a tankem využívajícím nové speciální cCELL žhavící hlavy.

Vapegear

Hlavním cílem značky VapeGear je přinášet všem e-kuřákům pouze produkty té nejvyšší kvality se zachováním přívětivější ceny oproti známějším značkám na trhu.

Vaporesso TAROT VT/VW Box MOD

TAROT VT/VW MOD je menší a lehčí než většina současné konkurence, což z něj dělá ideálního společníka pro jakoukoliv příležitost.

Gripy a mody / Existuje 282 produktů.

Prohlížet

Zobrazit: