Rychlá navigace

Kategorie

Info:

PayU

Gripy a mody

Gripy a mody představují vyšší stupeň vapingu - elektronického kouření. Gripy se dále dělí na elektronické a mechanic...

Více

Podkategorie

Mechanické gripy a mody

Mechanické gripy a mody pro pokročilé Vapery. VAROVÁNÍ: Výrobky v této kategorii jsou určeny zkušeným Vaperům (uživatelům)! Jedná se o nechráněné přístroje a můžou explodovat nebo se vznítit, pokud nejsou používány správně, nebo s nechráněnou baterií. Nejsme odpovědni za případné škody způsobené nesprávným použitím.

Aspire

Gripy a módy Aspire.Aspirecig výrobce clearomizérů a elektronických cigaret best kvality. Aspire je kooperačním partnerem Shenzhen Eigate Technology Co , Ltd. Aspire

Joyetech

Gripy a módy Joyetech. Společnost Shenzhen Joye Technology Co, Ltd, která byla založena ve druhé polovině roku 2007, se specializuje na výrobu a prodej elektronických cigaret, příslušenství a doplňků.

iSmoka-Eleaf

iSmoka-Eleaf gripy a módy. Shenzhen iSmoka Electronics Co , LTD byla založena v roce 2008, nabízí vysoce kvalitní produkty.

Smoktech

Smoktech - gripy a módy. Smoketech výrobce clearomizérů, elektronických cigaret a gripů best kvality.

Wismec

Wismec Módy, Gripy a mechanické módy.

Sigelei

Sigelei gripy a módy! Společnost Sigelei měla vždy trochu jiné postavení na trhu s elektronickými cigaretami než ostatní. Jejich výrobky se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivostí.

Kangertech

Gripy a módy Kangertech. Gripy a módy Kangertech jsou nyní populární v Severní Americe a EU, hlavní věc kolem celé společnosti je především o inovaci a invenci.

Innokin

Gripy a módy Innokin! Společnost Innokin Technology Co.,Ltd je přední výrobce elektronických cigaret s důrazem na nezávislý výzkum a vývoj, rozvoj vlastní vlastní elektronické cigarety značky inovativním způsobem.

VAMO

Vamo je opravdu univerzálním GRIPem, který si každý přizpůsobí svým vlastním potřebám. Rozložitelné tělo jde totiž upravit pro baterie 18650, 2x 18350 nebo jednu 18350.

Grip eGo V6

Grip (elektronická cigareta) eGo V6 s nastavitelným napětím 4V, 5V a 6V.

Gripy OVALE

Grip Ovale V6 díky velké kapacitě baterie - 1800mAh (2 x 900mAh) umožňuje vice jak 1200 vdechnutí na jedno nabití. Nastavitelné napětí od 3.0V do 6.0V v krocích po 0,1V.

IPV mini 2 7-70W pioneer4you

IPV mini II pioneer4you elektronický Box mod 7 - 70W.

Vision DEUS MOD baterie 18650

Vision DEUS je speciální MOD s maximálním výkonem až 65W. Tento MOD podporuje atomizery s odporem již od 0,15ohm.

Vision Vapros iBox Mini VW MOD 30W

Cenově dostupný Vision Vapros iBox Mini VW MOD s kapacitou 2000mAh nabízí výkon 30W a podporuje odpor v rozmezí 0,3Ω až 3,0Ω.

KOOPOR Plus TC/VW

Koopor Plus patří v současnosti k nejpřesnějším a nejvýkonnějším gripům s režimem nastavování teploty.

Vaporesso TARGET VTC

Vaporesso se nám představuje se svým netradičně zpracovaným MODem a tankem využívajícím nové speciální cCELL žhavící hlavy.

Vapegear

Hlavním cílem značky VapeGear je přinášet všem e-kuřákům pouze produkty té nejvyšší kvality se zachováním přívětivější ceny oproti známějším značkám na trhu.

Vaporesso TAROT VT/VW Box MOD

TAROT VT/VW MOD je menší a lehčí než většina současné konkurence, což z něj dělá ideálního společníka pro jakoukoliv příležitost.

Gripy a mody / Existuje 289 produktů.

Prohlížet

Zobrazit: