Smoktech Tech247 Pod elektronická cigareta 1800mAh Red Black 1 ks
Kód: CIG-SMOK-TECH247-1800-RB



Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte dokonalou kombinaci stylu a výkonu s elektronickou cigaretou Smoktech Tech247 Pod v atraktivní červeno-černé barvě. Tento model vás zaujme ergonomickým designem a výkonnou vestavěnou baterií o kapacitě 1800mAh, kterou lze aktivovat spínacím tlačítkem nebo pouhým potahem z cartridge.
Tech247 je vybaven moderním IQ čipem, který automaticky nastaví ideální výkon podle stavu nabití baterie a odporu žhavicí hlavy. Tento čip také poskytuje ochranu proti přehřátí, podbití a nabízí 8-mi vteřinovou ochranu žhavení. Na boční straně zařízení najdete přehledný OLED displej, který zobrazuje všechny potřebné informace o nastavení, včetně možnosti nastavení výkonu od 5W do 30W.
Cartridge Tech247 má objem 4ml a postranní airflow, který lze regulovat pomocí speciální páčky. Tento model je vybaven novými žhavicími hlavami M-Coil Meshed s odporem 0,6ohm a 0,8ohm, které zajišťují skvělou chuť a produkci páry.
Parametry:
Barva: Red Black
Rozměry: 34,9mm x 18,3mm x 100,7mm
Výkon: 5W-30W
Kapacita baterie: 1800mAh
Objem cartridge: 4ml
Typ nabíjení: USB-C
Obsah balení:
1x Tech247 baterie (1800mAh)
1x Tech247 cartridge
1x M-coil žhavicí hlava (meshed 0,6ohm)
1x M-coil žhavicí hlava (meshed 0,8ohm)
1x Šňůrka
1x USB-C kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smoktech |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6936760840119 |
| Barva e-cigarety: | Red Black |
| Baterie: | 1800mAh |
| Objem: | 4 ml |
| Rozměry zařízení: | 34,9mm x 18,3mm x 100,7mm |
| Typ nabíjení: | USB-C vstup |
| Výstupní výkon: | 5W-30W |
| Distributor/Výrobce: | Valmont trading s.r.o., Nuselská 142/9, 140 00 Praha 4. info@topcigars.cz |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
