Smoktech Tech247 Pod elektronická cigareta 1800mAh Silver 1 ks
Kód: CIG-SMOK-TECH247-1800-SR



Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte revoluční elektronickou cigaretu Smoktech Tech247 Pod v atraktivní stříbrné barvě. Tento model se pyšní ergonomickým designem a výkonnou vestavěnou baterií o kapacitě 1800mAh, kterou můžete aktivovat spínacím tlačítkem nebo pouhým potahem z cartridge. S moderním IQ čipem, který automaticky nastaví ideální výkon a poskytuje ochranu proti přehřátí a podbití, je Tech247 skvělou volbou pro každodenní použití.
Na boční straně zařízení najdete přehledný OLED displej, který zobrazuje všechny potřebné informace o nastavení, včetně možnosti regulace výkonu od 5W do 30W. Cartridge s objemem 4ml a postranním airflow, které lze snadno regulovat pomocí speciální páčky, zajišťují optimální zážitek z vapování. Tento model je vybaven novými žhavicími hlavami M-Coil Meshed s odporem 0,6ohm a 0,8ohm, které poskytují skvělou chuť a hustý dým.
Parametry:
Rozměry: 34,9 x 18,3 x 100,7mm
Výkon: 5W-30W
Kapacita baterie: 1800mAh
Objem cartridge: 4ml
Typ nabíjení: USB-C vstup
Obsah balení:
1x Tech247 baterie (1800mAh)
1x Tech247 cartridge
1x M-coil žhavicí hlava (meshed 0,6ohm)
1x M-coil žhavicí hlava (meshed 0,8ohm)
1x Šňůrka
1x USB-C kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smoktech |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6936760840096 |
| Barva e-cigarety: | Silver |
| Baterie: | 1800mAh |
| Objem: | 4 ml |
| Rozměry zařízení: | 34,9mm x 18,3mm x 100,7mm |
| Typ nabíjení: | USB-C vstup |
| Výstupní výkon: | 5W-30W |
| Distributor/Výrobce: | Valmont trading s.r.o., Nuselská 142/9, 140 00 Praha 4. info@topcigars.cz |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
