O nás

WAY to Vape

Specializujeme se na prodej značkového zboží se zaměřením na elektronické cigarety a jejich příslušenství. V naší nabídce naleznete široký výběr elektronických cigaret, gripů, box modů, náplní pro elektronické cigarety, bází pro míchání e-liquidu a dalšího vybavení pro DIY vaping. Pro naše zákazníky máme věrnostní program. Prodejem potřeb pro vapery se věnujeme již víc než 10 let a snažíme se stále zlepšovat.

Veškeré objednávky na našem e-shopu OKPRODEJ.CZ jsou garantovány portálem Heureka.cz garance nákupu. Máme vlastní sklady a zboží je fyzicky skladem, což umožňuje okamžitou expedici.

heureka_o_nas

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 777 109 764 ohledně fakturace, platby a reklamací (PO - PÁ 9:00 - 17:00 hodin) nebo na čísle +420 773 540 992 ohledně zákaznické linky (PO - NE 9:00 - 19:00 hodin). Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete nás také kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@okprodej.cz, reklamace@okprodej.cz nebo přes kontaktní formulář.

V rámci naší společnosti se snažíme dodržovat etické zásady a proto jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Obchod www.okprodej.cz je provozován společností Originál Výrobky s.r.o. a snaží se poskytovat zákazníkům kvalitní služby a zboží za rozumné ceny.

Originál Výrobky s.r.o. je společnost se sídlem v České republice, která se specializuje na prodej značkových e-cigaret a náplní pro elektronické cigarety.


 

Značkové elektronické cigarety (Vapo)

Značkové elektronické cigarety jsou kvalitní vapingová zařízení vyráběná renomovanými značkami v průmyslu vapingových zařízení. Tyto cigarety jsou navrženy s důrazem na výkon, kvalitu a spolehlivost.

Značkové elektronické cigarety nabízejí širokou škálu funkcí a možností, včetně různých výstupních výkonů, ovládání teploty, vestavěných baterií a mnoho dalšího. Tyto cigarety jsou také často vybaveny špičkovými atomizéry a cívkami, které poskytují vynikající chuť a výrobu páry.

Kromě vynikajícího výkonu a kvality jsou značkové elektronické cigarety také navrženy s důrazem na bezpečnost a spolehlivost. Značky se snaží dodržovat všechny bezpečnostní normy a nabízejí různé ochranné funkce, jako je ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí a mnoho dalšího.

Celkově jsou značkové elektronické cigarety vhodnou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní vapingové zařízení s vysokým výkonem, špičkovými funkcemi a spolehlivostí.

Naše společnost Originál Výrobky se snaží nabízet kvalitní výrobky za rozumné ceny a zajistit spokojenost svých zákazníků. Máme širokou škálou dodavatelů a pečlivě vybíráme produkty, které nabízíme, aby jsme zákazníkům poskytli pouze to nejlepší.

Používáme ověření věku Adulto