Jak vybrat elektronickou cigaretu

Při výběru elektronické cigarety je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou vaše preference ohledně výkonu, velikosti, ceny a designu.

Zde je několik tipů, jak vybrat elektronickou cigaretu:
  • Výkon: Zvažte, jaký druh výkonu hledáte. Pokud jste začátečník, možná byste chtěli začít s menší baterií a nižším výkonem. Pokročilí uživatelé by mohli preferovat větší baterie s větším výkonem a možností nastavení.

  • Velikost: Velikost je další faktor, na který byste měli myslet. Pokud hledáte něco malého a snadno přenosného, můžete vybrat menší e-cigaretu. Pokud preferujete něco většího a robustnějšího, můžete doporučujeme gripy apod.

  • Cena: Cena elektronických cigaret se liší podle výrobce a modelu. Pokud hledáte něco cenově dostupného, na výběr jsou začátečnické modely nebo startovací kity. Pokud chcete investovat více peněz, můžete zvolit modely s vysokým výkonem a speciálními funkcemi.

  • Design: Nakonec, ale ne méně důležité, je design. Existuje mnoho různých designů a stylů e-cigaret, díky nimž si e-cigaretu vybere opravdu každý.

 

Je to tak jednoduché, abyste začali vapovat, musíte si vybrat nějakou elektronickou cigaretu neboli vapovací sadu a náplň a můžete začít.

Elektronická cigareta:
E-cigarety-obr-1
Typy elektronických cigaret

Existují čtyři základní typy. Abychom vám pomohli lépe se v nich vyznat, tak je stručně uvádíme níže.

  • Jednorázová elektronická cigareta

Je navržena tak, aby se chovala jako klasická cigareta. K dispozici jsou jednorázové verze, neboli předplněné modely, které mají různou chuť a sílu nikotinu. Je skvělým úvodem do vapingu, pomůže vám zvyknout si na myšlenku, že můžete vapovat místo kouření. Cenově se pohybují jako klasické cigarety.

Pokud ji zvolíte, není nutná žádná údržba. Jakmile je nádržka prázdná, můžete ji vyhodit a začít používat novou.

  • Předplněný catrige (POD) systém

Tyto e-cigarety jsou pravděpodobně nejjednodušší vapingovou sadou, ale zároveň jednoznačně nejdražší z hlediska dlouhodobého užívání. Jsou vyrobeny z předplněné cartrige s e-liquidem, která se označuje zkratkou POD (pochází z anglického překladu lusk díky svému tvaru) a baterie.

Předplněné sady také vyžadují minimální údržbu, cartrige jsou předem naplněny e-liguidem v různých příchutích a silách nikotinu. Jakmile jsou prázdné, jsou odstraněny a nahrazeny novými.

  • Plnitelný cartrige (POD) systém

U tohoto typu e-cigarety je možné cartrige (PODy) plnit e-liquidem. Kombinuje tedy kompaktní velikost e-cigarety s vetší možností výběru chuti a síly nikotinu v e-liquidu, ve srovnání s předplněným cartrige (POD) systémem nebo jednorázovými e-cigaretami. 

  • Otevřený tank systém (MOD)

Nejznámější a asi nejpoužívanější hlavně pro svou ekonomickou výhodnost. Jedná se o kombinaci nádrže a baterie. Tato sada je jednou s nejdéle používaných a je dodnes velmi oblíbená.

Uživatelé by měli provádět pravidelnou, ale jednoduchou údržbu, která zahrnuje doplňování nádrže e-liquidem a pravidelnou výměnu cívky, pokud se zhorší chuť a výkon. S touto e-cigaretou si můžete vybrat vlastní e-liquid, což poskytuje největší svobodu výběru chuti e-liquidu, kterých jsou dnes na trhu stovky a síle nikotinu. To znamená, že se vaše e-cigareta stane jedinečnou, přesně takovou jakou budete chtít.

Jakou elektronku tedy vybrat?

Nyní, když lépe chápete, co je to vaping a jak vše funguje, je čas začít. Chcete-li začít vapovat, musíte vybrat sadu a e-liquid.

Uvádíme přehled výhod a nevýhod základních vapovacích sad, stejně tak v kapitole e-liquidy naleznete úplné vysvětlení toho, co e-liquid je , a jak vybrat pro vás ten pravý.

E-CIGARETY-2-MIX

Je důležité vybrat si cigarety, které odpovídají vašim potřebám a úrovni zkušeností s vapováním.

Zdroj: okprodej.cz a provapery.cz

 

Používáme ověření věku Adulto